top of page
Microneedeling.jpg

Microneedling

Mikrojehličkování

Moderní, pro tělo přirozená a velmi  účinná metoda, která využívá vlastní schopnosti těla vyvolat hojivé procesy spojené s tvorbou nového kolagenu, elastinu a nárůstu nových a zdravých buněk.

Pomocí speciálního přístroje pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.  Mikrojehličky jsou skutečně velmi jemné. Pleť je navíc před zákrokem ošetřena znecitlivujícím krémem, takže během procedury necítíte žádnou bolest, pouze  jemný tlak. Díky nově vzniklým  mikroskopickým rankám dochází k intenzivnějšímu pronikání regeneračních látek do kůže. Během procedury se nanáší speciální aktivní séra na bázi kyseliny hyaluronové, obohacená o regenerační a podpůrné látky.

 

Tato metoda se efektivně používá pro :

-   omlazení a zpevnění pleti

-   zvýšení  pružnosti pokožky

-   vyhlazení jemných a středních  vrásek

-   zmírnění či odstranění  jizev a akné

-   redukci  pigmentových  skvrn

-   regeneraci pokožky

-   velmi účinná je tato mezoterapie také k ošetření očního

    okolí a kruhů pod očima

 

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na velmi jemnou  pokožku v okolí očí, úst, krku a hřbetů  rukou. Je vhodné v jakémkoliv  věku.  Ošetření nepoškozuje pokožku - je neinvazivní, a neporušuje kapiláry a nervy.

 

Jaký můžete očekávat efekt?

Nový kolagen zjemní vrásky, zvýší pružnost Vaší pokožky, zlepší vzhled jizviček (např. po akné) a jiných defektů pleti. Velmi efektivně řeší i hyperpigmentaci. Výsledkem je zdravější, jemnější, hladší a  pevnější pokožka.

 

Péče po ošetření :

Po ošetření je pokožka zarudlá jako po delším vystavení slunci a můžete pociťovat horko v okolí ošetření pokožky. Tento efekt vymizí v průběhu 24 - 48 hodin. Poté doporučuji  používat první dva dny Panthenol hydratační krém na promazávání a hydrataci. Během hojení nanášíte pouze hydratačně-regenerační sérum. Make-up doporučuji používat až po úplném zhojení, nejdříve však po 48 hodinách. Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentace ( tvorba pigmentových skvrn) . Po dobu 14 dnů po zákroku se nedoporučuje výrazně slunit. Vnitřní procesy regenerace probíhají automaticky dalších  4-6 měsíců, během nichž  dochází v pokožce k tvorbě nového kolagenu a pokožka je tak stále hladší a pružnější.

Frekvence ošetření :

Doporučujeme 3 až 4 opakování  s prodlevou 30ti dnů.

 

Kontraindikace :

Alergická reakce kůže na kov, akné v aktivní fázi, autoimunitní onemocnění, před sluněním.

 

Cena :

Mikrojehličkování obličeje, krku nebo dekoltu :

1.500,-  Kč / každá partie

Výhodný komplexní balíček mikrojehličkování(obličej,krk,dekolt): 2.500,- Kč

bottom of page