top of page

Kurz osobního líčení        „Self Makeup“

Kurz osobního líčení je určený všem ženám, které chtějí vypadat krásně  a cítit se  úžasně nejenom při slavnostních příležitostech, ale také každý den. Naučím Vás postupy líčení pro všechny příležitosti, naučíte se používat různé druhy přípravků, vyzkoušíte si nové triky profesionálů. Společně se probereme Vašimi líčidly a kosmetikou. Podíváme se, jaké produkty a štětce používáte a zkonzultujeme, co je pro vás vhodné a co je potřeba ještě pořídit. Poradím Vám, jak si vybrat správný typ a odstín make-upu, pudru, korektoru, oční stíny, rtěnky atd. Praktickou část pak věnujeme nácviku běžného  denního a také večerního líčení, technikám nanášení make-upu, konturování, očním linkám nebo kouřovému líčení očí.

Kurz probíhá v pohodlí Vašeho domova nebo pohodlí mého salonku, trvá 3 až 4 hodiny. Kurz si můžete užít sama nebo společně se svými kamarádkami. Je vhodný také jako dárek, na Vaše přání Vám ráda vystavím dárkový certifikát se jménem. 

  • Služba trvá cca 3 až 4 hod.

  • Cena 1 osoba:  3 000,- Kč

  • Cena 2 až 3 osoby: 2000,- Kč/os

  • V případě kurzu u Vás je účtováno cestovné :  10,- Kč /Km

Produkty, které používám:

MAC, Morphe, tarte, Kylie Cosmetics, Makeup Forever, Note, Anastasia Beverly Hills, Urban Decay, Jeffree Star, Revlon, Makeup Revolution, NYX, Ardel aj.

bottom of page